Partneři: T-Mobile | JOYCE | PSISCO

Telefonní ústředny


V telekomunikacích obecně je naše společnost silným partnerem pro zákazníky. Telekomunikacemi se zabýváme od doby, která předcházela založení společnosti SIDIT spol. s r.o. Prošli jsme si obdobím liberalizace na telekomunikačním trhu. Naší klíčovou rolí v telekomunikačním trhu se stala role poradce a technického správce Vašich technologií. Úspěšně snižujeme náklady našim zákazníkům, a to jak za telefonní poplatky, tak za fixní částky jak telekomunikačních, tak i internetových služeb.

Rozumíme Vašim technologiím a to nám umožňuje perfektní orientaci jak v možnosti jejich rozšíření, tak v návrhu náhrady za optimální technologie.
Nabízíme Vám správu Vašich stávajících systémů. Je řada správců, kteří Vám ochotně řeknou, že Vaše technologie je zastaralá a potřebuje nutně vyměnit. Většinou to vyplývá z neznalosti starších telefonních ústředen, nebo orientaci na jednu značku. Naše společnost s ohledem na dobu poskytování této služby zajišťuje servis celé řadě starších systémů. Pro příklad zde uvádím jedny z používaných telefonních ústředen, které nejsou již déle než 20let v prodeji. ATEUS420, PANASONIC řada KX-T, KX-TA, MATRA, ALPHATEL ccLINE, cLINE, mLINE, tLINE a další.

Pokud potřebujete novou telefonní ústřednu, která bude možná připojit k operátorovi nejrůznějšími technologiemi, navrhneme a naceníme řešení od více výrobců. Při konzultaci probereme výhody a nevýhody mezi jednotlivými výrobky pro snadnější rozhodování. Zabýváme se dnes značkami: ALCATEL, NORTEL, PANASONIC, JOYCE, 2N.