Partneři: T-Mobile | JOYCE | PSISCO

Tvorba aplikací na míru


Ne každá na trhu běžně dostupná aplikace může splňovat Vaše požadavky a nároky. V takovém případě je možné nechat si program ušít přímo na míru tak, aby přesně vyhovoval Vašim potřebám a zvyklostem.

Na základě Vašich konkrétních potřeb připravíme vysoce funkční, unikátní systémy, které zjednoduší Vaše vnitropodnikové aktivity, budou šetřit čas a především budou pomocníkem ve Vaší činnosti. Zefektivníme Vaše procesy, pomůžeme Vám s výběrem nejúčelnějšího řešení, ať už pracujete v jakémkoliv specifickém oboru činnosti.

Základem pro úspěšnou tvorbu aplikace, která bude přínosem pro její budoucí uživatele, je důkladná příprava. Na přípravu klademe vysoký důraz. Na základě této přípravy musíme pochopit jednotlivé procesy ve firmě, jejich návaznosti na sebe, jejich členění podle různých oprávnění a na straně druhé se snažíme vysvětlit, co všechno lze do systémů implementovat. Tím vznikná první úroveň zadání pro novou aplikaci. Při její tvorbě dochází na našem testovacím rozhraní k stálým konzultacím a úpravám do finální podoby.

Výhodou takto vytvořené aplikace bývá jejich možnost dalšího rozvoje. Vaše potřeby se neustále vyvíjí a s tím souvisí i upgrade těchto aplikací. Aplikace navrhujeme tak, aby jsme je mohli kdykoliv pozměňovat.