Partneři: T-Mobile | JOYCE | PSISCO

SIDIT partnerem T-mobile a.s.


    Sidit Net s.r.o. je již osmým rokem mezi vybranými partnerskými firmami T-Mobile. Tento, podle počtu SIM karet, největší operátor nám přímo svěřuje část zákazníků a my se staráme o jejich potřeby. Také dostáváme na starost zákazníky, kteří teprve první služby u T-Mobile zřizují, či přemýšlejí o přestupu k T-Mobilu se všemi svými službami. Naši obchodníci dokážou připravit optimalizaci tarifů, poradí s novými službami nebo připraví komplexní nabídku pro porovnání nákladů.


Naši obchodní zástupci znají celé portfolio T-Mobile služeb a poradí vám v těchto oborech:

Mobilní hlasové služby – od nízkého tarifu po vysoký mezinárodní provoz Vám doporučí pro Vás nejvýhodnější řešení.
Mobilní datové služby – od nejmenšího tarifu pro spínání zařízení na dálku (topení na chalupě) nebo do fotopastí, přes vyšší datové přenosy pro alarmy nebo do datových zařízení až po mobilní internet, který užijete v tabletu či k notebooku. V mnoha místech nahrazuje mobilní internet nedostatečné kabelové připojení. Zvlášť do budoucna, kdy bude více rozšířená síť LTE.
Pevné linky – prostřednictvím IP telefonie nabízí T-Mobile zákazníkům mnoho výhod oproti klasické pevné lince. Nejen přesměrování z pevné na pevnou, když kolega není v kanceláři, ale i na jakýkoliv mobil v rámci firmy… samozřejmě zdarma. Můžeme použít nové IP telefony, nebo zachovat Vaše stávající analogové rozvody – vše podle Vašeho zadání.
Pevný internet – pokud požadujete spolehlivé připojení a chcete stahovat neomezené množství dat, pak je na místě zvolit služby ADSL/VDSL. Pokud jsou však vaše nároky ještě vyšší a chcete symetrický přenos, nebo garantovanou rychlost, zvolte služby Profi ADSL, či SHDSL.

Více než 2000 firemních zákazníků již bylo našimi obchodními zástupci obslouženo. Naši obchodníci jsou certifikovaní na školeních pořádaných T-Mobilem i na školeních v rámci firmy. Máme dlouholetou zkušenost a umíme dobře poradit. Aktuální nabídku uvidíte vždy na stránkách www.t-mobile.cz, ale náš obchodník jí připraví na míru přesně pro Vaší firmu.
Pracujeme v celé České Republice. Kontakty na naše obchodní zástupce jsou zde.

Společnost SIDIT NET s.r.o. pro své zaměstnance připravila vzdělávací projekt s číslem CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004332 a názvem Vzdělávání zaměstnanců SIDIT NET s.r.o, který se realizoval v období od 1. 2. 2017 do 30. 6. 2018. Cílem projektu bylo proškolení 9 osob – zaměstnanců společnosti, kdy se většinou jednalo o operátory callcentra. Během celého období byli tito zaměstnanci proškoleni v kurzech spadajících do měkkých a manažerských dovedností. Jednalo se především o kurzy zaměřené na rozvoj klíčových kompetencí a komunikaci se zákazníkem, zvýšení praktických dovedností pracovníků a růst nových manažerských dovedností. Mezi kurzy, které se realizovaly, patřil například Time management, Komunikační dovednosti, Komunikace v týmu, Leadership, Asertivní telefonování, Umění péče o zákazníka a jiné. Všichni zaměstnanci prošli kurzy bez problémů a byli během realizace projektu úspěšně podpořeni. Projekt pomohl všem zaměstnancům získat větší sebevědomí při práci, zdokonalit se v některých oblastech, ve kterých si nebyli úplně jistí, a především po ukončení kurzů byla cílová skupina schopna přenést naučené poznatky do praxe a zlepšit kvalitu služeb, které naše společnost nabízí. Projekt během celé své realizace splnil veškeré cíle, které byly na začátku naplánovány a oproti předpokladu bylo podpořeno více osob, které se školení zúčastnily. Projekt byl po proškolení všech kurzů úspěšně ukončen.